خبرها از مجموعه Nioh و PS5

robogames-nioh2-1
 
به نقل از وبلاگ سونی پلی استیشن : 
در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۲۱ سری کامل نسخه های Nioh با نام :
Nioh Collection برای PS5  عرضه میشود 
این مقاله خلاصه ترجمه ای است از :
Experience the complete Nioh Series on PS5 with The Nioh Collection, out tomorrow

برای دیدن مقاله اصلی در وبلاگ سونی کلیک کنید

   سلام به شکارچیان یوکای ! سرانجام نسخه کامل مجموعه Nioh با عنوان : (Nioh Collection) ، از فردا در دسترس خواهد بود .
به دلیل بزرگد اشت این رویداد از پنجم تا بیست و ششم فوریه مجموعه منحصر به فرد زره های :
(Sohaya Deserter Garb)   و
(Ornate Golden Armor)  ،  با انجام بازی و رفتن به بخش “Boons” قابل دریافت خواهد بود این جوایز فقط در این دوره زمانی قابل دسترس هستند بنابر این فرصت را ازدست ندهید .

 

robogames-nio2-2
Sohaya Deserter Garb
robogames-Nio2-3
Ornate Golden Armor
ویژگیهای این نسخه جدید در کنسول PS5  :  
   تمامی قسمتهای مجموعه نیو و نیو۲ و همچنین دی ال سی های بازی  با کیفیت ۴K پویا و ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا میشود و برای آن بخوبی توسعه یافته است بدین ترتیب میتوانید مبارزه با ترسناک ترین دشمنان یعنی یوکاها را در دوران سنگوکو بر روی پلی استیشن ۵ تجربه کنید  

 

   در دی ال سی ها ، قهرمان داستان شاگرد تنگو به تاریخ باستان ژاپن و به دوره هیان بازگردانده میشود جایی که اسرار باقی مانده داستان نیو۲ ، در سرزمینی که یوکای در آن زندگی میکند باز میشود 

robogames-nioh2-3

 

یک سیستم رزمی  متعادل که از بازخوردهای طرفداران نیو شکل گرفته است 
   با نگاهی به گذشته خوشحال هستیم که طراحی سیستم نبرد در سری بازیهای نیو مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته است . این سیستم دارای طیف گسترده ای از انواع سلاح همراه با مهارتهای جذاب برای پرتاب بسوی دشمن میباشد . و در این راه هر دشمنی را که شکست میدهید قطره ای را بدست میاورید . این سیستم قطره ای (loot drop) ، از ژانر هک اند اسلش الهام گرفته شده و هم اکنون یکی از اصلی ترین امتیازات بازی میباشد .
   از زمان عرضه بازی تا کنون بسیاری از آپدیت های مختلف برای همه نسخه های اعمال شدند که تحت تاثیر بازخوردهای مخاطبان بوده و به این ترتیب بسیاری از سازه های مختلف در اختیار بازیکنان قرارگرفته تا بتوانند سبک بازی منحصر به فرد خود را ایجاد کرده و هریک بتوانند به روش خودشان بازی کنند .
   همچنین مخاطبان ، از سیستم جدید ایجاد کاراکتر در نیو ۲ استقبال شایانی نمودند و از جزییاتی که در این ویژگی قرار داده شده بود لذت بردند و تعداد زیادی عکس از کاراکترها را با ژست های بسیار زیبا به هنگام نبرد به اشتراک گذاشتند .

 

 

گروه  شکارچیان فصلی یوکای
(A community of seasoned yokai hunters)
   یکی از گزینه های عالی دربخش مولتی پلیر ، حق امتیاز (franchise)میباشد . (این آپشن فقط در حالت آنلاین قابل دسترسی است )
آپشن فرانشیز در بخش (community) به عموم بازکنان امکان میدهد در هنگام شکار یوکای ها و در طول ماجراهای خود به باس های سرسخت  کمک کنند و گزینه های بیشتر و متنوع تری برای روش های مقابله با چالش های طول سفر شان اضافه کنند .
   بنظر ما این امر به فعال ماندن بخش (community) کمک میکند این آپشن تا کنون با حمایت مخاطبین مجموعه نیو به جایگاه امروز خود رسیده است .
نکاتی از تکنیک های رزمی نیو و نیو ۲
   اگر شما تازه به صف رزمندگان شکارچی یوکای در بازی نیو پیوسته اید بررسی مقدمات اصلی مبارزه برای هر دوبازی که در لینک های زیرارائه شده برایتان مفید و سودمند خواهد بود :
۲۵ نکته  برای گریز از مردن در بازی نیو
با ۹ تکنیک گیم پلی ساعتها در بازی نیو ۲ زنده بمانید

 

 

و سخن آخر اینکه :
    در خاتمه تهیه کننده و کارگردان نیو ۲ یاسودا سان ، برای تمامی سامورایی ها و شکارچیان یوکای ها پیامی شخصی فرستاده است :
    سری نیو ابتدا در سال ۲۰۰۵ متولد و معرفی شد سپس در طول ده سال بتدریج ساخته و توسعه داده شد و سرانجام در سال ۲۰۱۷ منتشر گردید بدنبال آن نسخه نیو ۲ در سال ۲۰۲۰ .
   با تشکر از بازخوردهای بسیار مفیدی که از مخاطبان دریافت کردیم و از طریق نسخه های آزمایشی بتا برای هر عنوان اطلاعاتی که از شما بدست آوردیم در ایجاد گزینه فرانشیز بسیار تاثیر گذار بود . و برای هم تیم نینجا و هم کوای تکمو بسیار عزیز بودند . بهمین منظور از طرف خودم و تمامی اعضای تیم توسعه مجموعه نیو از حمایت و پشتیبانی و فداکاری های شما سپاسگذاریم ما تمامی تلاش خود را بکار گرفتیم تا داستان کامل نیو ۲ را از طریق مجموعه نیو ۲ ریمستر و کامپلیت ادیشن بطور کامل ارائه دهیم بطوری که شما عزیزان از آن کاملا لذت ببرید.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *