وبلاگ سونی پلی استیشن : آخرین آپدیت No Man’s Sky

robogames-NoMan'sSky

به نقل از وبلاگ سونی پلی استیشن :  هفدهم فوریه ۲۰۲۱ آخرین آپدیت No Man’s Sky منتشر شد 

   آخرین آپدیت بازی No Man’s Sky منتشر شد و در مقاله ای به قلم  شان مورای بنیانگذار Hello Games در وبلاگ سونی پلی استیشن تحت عنوان 

  <<موجود عجیب و غریبی را که در سفرهای بین کهکشانی با آن روبرو می شوید رام کرده و به فرزندی خود درآورید>>  اعلام گردید
این مقاله ترجمه ای است از :  
Tame and adopt exotic creature you encounter on your intergalactic travels
علاقه مندان میتوانند از طریق لینک زیر مقاله اصلی بزبان انگلیسی را در وبلاگ سایت سونی پلی استیشن ببینند 
برای دیدن وبلاگ سونی پلی استیشن کلیک کنید 

به قلم شان مورای (Sean Murray) بنیانگذار Hello Games


سلام به همه 
تیم کوچک ما خوشحال است که به شما اطلاع می دهد که اولین به روزرسانی رایگان ما برای سال ۲۰۲۱ ، به روزرسانی همراهان (Companions) ، از امروز برای بارگیری رایگان برای بازیکنان  هر دو کنسول  PlayStation 5 و PlayStation 4 در دسترس است.


مهمترین و برجسته ترین موضوع در بازی  No Man’s Sky موجوداتی است که شما در سیاره های بیگانه پیدا میکنید. از زمان راه اندازی ، ما می خواهیم حیوانات عجیب و غریب را که در سفر با آنها روبرو می شوید اهلی و آموزش دهیم. همراهان(Companions) یک بروزرسانی عظیم است که بر روی این اشکال عجیب زندگی بیگانه متمرکز شده است.


کهکشان همراهان جدید
موجودات بیکران و متنوعی که می یابید  ودر جهان هستی پرسه می زنند ، اکنون می توانند رام شده و به عنوان همراه شما پذیرفته شوند. هنگامی که به شما متصل شدند ، دوستان جدید شما می توانند در هر کجا احضار شوند – حتی در کشتی Anomaly Space.

نسل جدیدی تربیت کنید
موجوداتی که به خوبی از آنها مراقبت شده تخم خواهند گذاشت! تخم ها را در Exosuit خود نگهداری  کنید تا زمانی که آماده شکل جدیدی از زندگی شود.

با هم کاوش کنید
موجودات را می توان برای انجام کارهایی مانند اسکن منابع ، علامت گذاری خطرات ، تأمین نور مشعل ، شکار موجودات متخاصم ، مکان یابی ساختمان ها ، حفر گنجینه های ارزشمند یا حتی استفاده از لیزرهای استخراج معلق شانه دار خود آموزش داد.

باهم بازی کنید؛ بازی دو نفره
از حرکات دستورالعمل خاص برای صدور دستور به هم بازی خود استفاده کنید. وقتی همراه شما با بازیکنان ، موجودات یا همراهان دیگری ملاقات می کند ، بسته به شخصیت آنها ممکن است کنجکاو ، بازیگوش – یا حتی پرخاشگر شوند.

شخصیت های منحصر به فرد
شخصیت یک موجود منحصر به فرد است و با توجه به گونه ها و نقش اکوسیستم آنها شکل می گیرد. شخصیت آنها بر نحوه رفتار و همچنین نحوه تفکر و برقراری ارتباط تأثیر می گذارد.

ترجمه عصبی بیگانه
مهار موجود دارای ارتباط عصبی با Exosuit است ، ترجمه ابتدایی افکار و خواسته های آنها را امکان پذیر می کند. سرانجام ، می توانید با موجوداتی که ملاقات می کنید صحبت کنید!


پیوند خود را تشکیل دهید
همراه خود را با بازی کردن ، تغذیه کردن و توجه دادن به او پرورش دهید.

سفارشی سازی همراه
با طیف وسیعی از تزئینات کاربردی و تزئینی به همراه خود دسترسی پیدا کنید. لوازم جانبی را می توان با برگه های برگردان تغییر رنگ و سفارشی کرد.

جوانان را پرورش دهید
موجودات کودک از پدر و مادر خود به ارث می رسند – اما آنها هرگز کاملاً یکسان نیستند! آنها وقتی از تخمریزی تا بلوغ رشد می کنند به مراقبت شما نیاز خواهند داشت …


تعیین مجدد ژن
مواد ژنتیکی را می توان به Sequencer جدید تخم  موجود در Anomaly Space نیز برد. Egg Sequencer به بازیکنان این امکان را می دهد تا مواد ژنتیکی تخمهای در حال رشد خود را برای تولید موجودات منحصر به فرد و دیده نشده ، دوباره مخلوط کنند.

تجارت ژنتیکی
بازیکنانی که موجودات کمیاب یا مطلوبی پیدا کرده اند ممکن است بخواهند از همراهان باارزش خود با بازیکنان دیگر  تجارت کنند.

بهینه سازی عملکرد
علاوه بر تمام ویژگی های جدید ، به روزرسانی همراهان پیشرفت قابل توجهی در بارگذاری و پیچ خوردگی بازیکنان PlayStation 4 ایجاد خواهد کرد.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *