آپدیت جدید کالاف دیوتی بلک اوپس کلدوار در تاریخ بیست و پنج فوریه ۲۰۲۱ منتشر میشود

robogames-coldwar1

وبلاگ سونی پلی استیشن اعلام کرد فصل جدید کالاف دیوتی بلک اوپس کلدوار
تحت عنوان  Season Two
در تاریخ  ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ منتشر میشود 

علاقه مندان میتوانند از طریق لینک زیر به مقاله اصلی به زبان انگلیسی دسترسی داشته باشند 

کلیک کنید 

به قلم : دانیل نوئل نویسنده  اکتیویشن 

چهار نقشه جدید بازی کنید ، قفل سلاح های جدید را باز کنید ، بعد از مقابله با زامبی ها  Zombies Outbreak زنده بمانید و موارد دیگر در فصل دو را در ۲۵ فوریه به صورت زنده ادامه دهید

کالاف دیوتی بلک اوپس کلدوار و وارزون در تاریخ ۲۵ فوریه در پلی استیشن به صورت زنده پخش می شود و همراه با آن محتوای کاملاً جدیدی ارائه می شود. بیایید نگاهی بیندازیم: 

robogames-coldwar-2

شروع: یک تجربه جدید زامبی
در ادامه داستان  Dark Aether   ، بازیکنان با اهدافی که  در بزرگترین نقشه های چند نفره در جنگ سرد Black Ops در دسترس است بازی را ادامه میدهند

دشمنان نخبه را با استفاده از ردیاب ماهواره ای شکار کنید ، یک Rover را که پورتال های بعدی را تشخیص می دهد اسکورت کنید یا در برابر مناطق زامبی در مناطق تاریک  مخفی شوید – اهداف خود را کامل کنید و به Exfil بروید. آیا با هلی کوپتر فرار خواهید کرد یا برای بدست آوردن جوایز اضافی  در درگاه Dark Aether شانس خود را  آزمایش میکنید؟

توانایی ها و ارتقا جدید نیز وجود دارد. Frenzied Guard Field Upgrade جدید را فعال کنید تا تمام موجودات ارواح مجبور شوند به مدت ۱۰ ثانیه به کاربر حمله کنند و در این مدت فقط Armor آسیب خواهد دید. با استفاده از ماده انفجاری( Shatter Blast Ammo Mod ، Heavy Zombies)  ، زامبی ها  را به گوشت کباب شده  تبدیل کنید و کریستال های تصفیه شده و بی عیب و نقص Aetherium جدید را به روز کنید تا مهارت های خود را به Tier IV و V ارتقا دهید.

 

شش سلاح جدید رایگان کسب کنید
robogames-coldwar
ا افزودن شش سلاح جدید و افزایش حجم آتش

FARA 83 (رایگان در ردیف ۱۵) – این اسلحه تهاجمی سریع در دست اپراتورهای ماهر که می توانند دقت قابل اعتماد و کندتر بودن  آن را کنترل کنند ویرانگر است.
LC10 (رایگان در ردیف ۳۱) – یک SMG  کاملاً خودکار که به دلیل دقت بالا و دامنه تخریب بیشتر ، در میان رده های مختلف رقابت می کند.

با تکمیل چالش های درون بازی برای به دست آوردن اسلحه پایه رایگان یا خرید بسته نرم افزاری ، چهار سلاح دیگر را باز کنید – R1 Shadowhunter ، Machete ، Bolt-action ZRG تفنگ تک تیرانداز ۲۰ میلی متری  و بعد از ظاهر شدن در فروشگاه ، ابزار سه گانه نظامی E-Tool 

نقشه های چند نفره و حالت های جدید بازی

robogames-coldwar

Golova (چند تیمی ، در فصل)
آنچه به نظر می رسد یک روستای زیبا روسیه در دشتهای اورال است ، واقعاً یک محوطه آزمایش برای گسترش برنامه اعداد است که توسط نیکیتا دراگوویچ طراحی شده است. درگیری  داغ در سراسر شهر خواب آلود ، از کلیسای عظیم آن گرفته تا خانه ها و پارک صنعتی 

عمارت (۲v2 ، ۳v3 ، در فصل)
این نقشه جدید Gunfight و Face Off که در هاوانا ، کوبا در عمارت Hefe (آخرین بار در مأموریت “پایان خط” کمپین مشاهده شده است) دارای حیاط های پراکنده در اطراف یک اتاق پیچیده مرکزی با یک بالکن آشکار است که می تواند به عنوان یک قدرت خطرناک عمل کند 

اعتصاب میامی (۶v6 ، در فصل)
با درخشش خورشید از نقاشی های دیواری رنگارنگ محله Miami’s South Beach ، اعتصاب میامی اقدامات را به اجرای روزانه کوچکتر از نقشه اصلی متمرکز می کند. خواه این یک بازی ضربدری سفید TDM باشد یا یک جنگ سخت Hardpoint ، گرما همیشه در خیابان های میامی ادامه دارد.

Season Two حالت های جدید بازی دیگری را ارائه می دهد ، مانند Gun Game مورد علاقه طرفداران. از طریق مجموعه ای از ۲۰ سلاح پیشرفت کنید – شروع با تپانچه و پایان دادن به چاقو – برای پیروزی در این مسابقه: با از بین بردن آنها با یک حمله نظامی یا Finishing Move ، یک ردیف را به عقب برگردانید.

همچنین می توانید برچسب های سگ را در Stockpile جمع آوری و سپرده گذاری کنید ، یا برای جنگ حماسی در Hardpoint چند تیمی مبتنی بر جوخه جدید آماده شوید.

robogames-coldwar

نبرد در نقشه جدید حمله: آخرالزمان

بازیکنان Playstation 4 و Playstation 5 در حالت Onslaught * دو نفره انحصاری Sony: Apocalypse نقشه جدیدی دریافت می کنند.

زامبی ها را بکشید و Dark Aether Orb را هنگام عبور از دهکده زیبا در دشت های اورال که با ارواح می خزد ، تغذیه کنید.

آیا می توانید از ربع موج نزدیک زامبی ها جان سالم به در ببرید و به اندازه کافی دشمنان نخبه را برای بدست آوردن رتبه طلای آرزو بیرون بیاورید؟ یک دوست را بگیرید و بفهمید.

حالت های بازی جدید ، نقاط مورد علاقه در Warzone

فصل جدید یک استخر غنیمت تازه به Warzone می دهد ، از جمله اسلحه های جدید Season Two و Operators. به علاوه ، حالت های جدید بازی را بازی کنید و دو نقطه جدید مورد علاقه در Verdansk را کشف کنید.

در Exfiltration ، بازیکنان باید یک رادیوی قابل حمل را در Verdansk پیدا کنند و برای برنده شدن در بازی آن را برای مدت زمان مشخصی نگه دارند. پخش کننده ای که رادیو را در دست دارد روی نقشه Tac همراه با یک تایمر مشخص می شود که چه مدت دیگر برنده می شود. برای یک جنگ دیوانه وار در Rebirth Island Resurgence Extreme آماده شوید ، یک حالت با مدت زمان محدود تا ۹۰ بازیکن را پشتیبانی می کند.

در مورد نکات جالب جدید ، اپراتورها علاوه بر سیگنالهای راداری سرکش یک تانکر باری عجیب و غریب که گفته می شود در دریا گم شده است ، در حال جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه در عمق سطح وردانسک یافته اند ، هستند. اگرچه هنوز گزارش های بیشتری در مورد این مناطق جدید طبقه بندی نشده ، به همه اپراتورها دستورالعمل  انجام عملیات اکتشافی پر خطر داده شده است 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *